LEDGLA1160XD6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDGLA1160XD6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 1160 mm Linear Array - IP50; 48 Hig, 14989
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDGLA1160XD6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDGLA1160XD6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDGLA1160XD6-XQ is described as Vision Light - 1160 mm Linear Array - IP50; 48 Hig, 14989. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK