LEDBO100M-D BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDBO100M-D
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 100 X 100 mm On-Axis Light; Visible B, 77466
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LEDBO100M-D BANNER ENGINEERING
    LEDBO100M-D BANNER ENGINEERING
    LEDBO100M-D is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. LEDBO100M-D is described as PresencePLUS 100 X 100 mm On-Axis Light; Visible B, 77466. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V