LEDBLB870XW6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDBLB870XW6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light-Linear Back Light 870mm; Voltage: 24V, 29701
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDBLB870XW6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDBLB870XW6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDBLB870XW6-XQ is described as Vision Light-Linear Back Light 870mm; Voltage: 24V, 29701. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM