LEDBLA870XG6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDBLA870XG6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 870 mm Linear Array - IP50; 36 High, 13538
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDBLA870XG6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDBLA870XG6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDBLA870XG6-XQ is described as Vision Light - 870 mm Linear Array - IP50; 36 High, 13538. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"