LEDBLA290SSD6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDBLA290SSD6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 290 mm Linear Array - IP68; 12 High, 13519
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDBLA290SSD6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDBLA290SSD6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDBLA290SSD6-XQ is described as Vision Light - 290 mm Linear Array - IP68; 12 High, 13519. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK