LEDBLA1160XP6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDBLA1160XP6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 1160 mm Linear Array - IP50; 48 Hig, 13542
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDBLA1160XP6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDBLA1160XP6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDBLA1160XP6-XQ is described as Vision Light - 1160 mm Linear Array - IP50; 48 Hig, 13542. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM