LEDBA70AP5-PQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDBA70AP5-PQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 70 mm Area with Potentiometer; IP68, 16173
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDBA70AP5-PQ BANNER ENGINEERING
    LEDBA70AP5-PQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDBA70AP5-PQ is described as Vision Light - 70 mm Area with Potentiometer; IP68, 16173. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM