K80LGRYNQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: K80LGRYNQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: EZ-LIGHT, 80mm, GP, Green/Red/Yellow, 18-30VDC, NPN, IP67, M12 QDC, 77591
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about K80LGRYNQ BANNER ENGINEERING
    K80LGRYNQ BANNER ENGINEERING
    K80LGRYNQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. K80LGRYNQ is described as EZ-LIGHT, 80mm, GP, Green/Red/Yellow, 18-30VDC, NPN, IP67, M12 QDC, 77591. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM