K50RPTGRYC4 BANNER ENGINEERING
  • Part Number: K50RPTGRYC4
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: K50 Series EZ-LIGHT: 3-Color Touch Sensor; Voltage, 26250
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about K50RPTGRYC4 BANNER ENGINEERING
    K50RPTGRYC4 BANNER ENGINEERING
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK