K50LRGY6PQP BANNER ENGINEERING
  • More about K50LRGY6PQP BANNER ENGINEERING
    K50LRGY6PQP BANNER ENGINEERING
    K50LRGY6PQP is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Panel Mount Indicators category. K50LRGY6PQP is described as Indicator Light, EZ-LIGHT, 50mm, Red/Green/Yellow, 18-30VDC, PNP, PT QDC, 77269. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"