K50LGRYB11P BANNER ENGINEERING
  • More about K50LGRYB11P BANNER ENGINEERING
    K50LGRYB11P BANNER ENGINEERING
    K50LGRYB11P is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Panel Mount Indicators category. K50LGRYB11P is described as Indicator Light, EZ-LIGHT, 50mm, Green/Red/Yellow/Blue, PNP, 2m Cable, 77389. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM