K50LGRY2N BANNER ENGINEERING
  • More about K50LGRY2N BANNER ENGINEERING
    K50LGRY2N BANNER ENGINEERING
    K50LGRY2N is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Panel Mount Indicators category. K50LGRY2N is described as EZ Light, K50L, 50mm Dome, Green, Red, Yellow, 18-30VDC, NPN, 2 Meter Cable. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"