K50LGRXPQ BANNER ENGINEERING
  • More about K50LGRXPQ BANNER ENGINEERING
    K50LGRXPQ BANNER ENGINEERING
    K50LGRXPQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Panel Mount Indicators category. K50LGRXPQ is described as Indicator Light, 50mm, Green/Red, 18-30VDC, PNP, M12, 76352. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM