K50BCLRA230 BANNER ENGINEERING
  • More about K50BCLRA230 BANNER ENGINEERING
    K50BCLRA230 BANNER ENGINEERING
    K50BCLRA230 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Panel Mount Indicators category. K50BCLRA230 is described as Indicator Light, 50mm, Red, 100-250VAC, PNP, 2m, PVC Cable, 30090. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT