K30LXRYNQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: K30LXRYNQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: K30 Series, EZ-LIGHT, 2-Color General Purpose Indic, 78805
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about K30LXRYNQ BANNER ENGINEERING
    K30LXRYNQ BANNER ENGINEERING
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD