IVUTGPW25 BANNER ENGINEERING
  • Part Number: IVUTGPW25
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: iVu Sensor TG - I/O PNP White Ring Light & 25mm Lens, 10358
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IVUTGPW25 BANNER ENGINEERING
    IVUTGPW25 BANNER ENGINEERING
    IVUTGPW25 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensors category. IVUTGPW25 is described as iVu Sensor TG - I/O PNP White Ring Light & 25mm Lens, 10358. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM