IVURBPG16 BANNER ENGINEERING
  • Part Number: IVURBPG16
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: iVu Remote Sensor Barcode I/O PNP with 16mm Lens, 12297
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IVURBPG16 BANNER ENGINEERING
    IVURBPG16 BANNER ENGINEERING
    IVURBPG16 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensors category. IVURBPG16 is described as iVu Remote Sensor Barcode I/O PNP with 16mm Lens, 12297. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM