HFFW48ACR BANNER ENGINEERING
  • Part Number: HFFW48ACR
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 48 in. Tubular FluorescentLight; 120, 74019
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about HFFW48ACR BANNER ENGINEERING
    HFFW48ACR BANNER ENGINEERING
    HFFW48ACR is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. HFFW48ACR is described as PresencePLUS 48 in. Tubular FluorescentLight; 120, 74019. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP