HFFW48AC BANNER ENGINEERING
  • Part Number: HFFW48AC
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 48 in. Tubular FluorescentLight; 120, 71297
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about HFFW48AC BANNER ENGINEERING
    HFFW48AC BANNER ENGINEERING
    HFFW48AC is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. HFFW48AC is described as PresencePLUS 48 in. Tubular FluorescentLight; 120, 71297. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE