HFFW15AC230 BANNER ENGINEERING
  • Part Number: HFFW15AC230
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 15 in. Tubular FluorescentLight; 230, 71294
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about HFFW15AC230 BANNER ENGINEERING
    HFFW15AC230 BANNER ENGINEERING
    HFFW15AC230 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Light Pipes category. HFFW15AC230 is described as PresencePLUS 15 in. Tubular FluorescentLight; 230, 71294. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM