BRT-40X23B BANNER ENGINEERING
  • Part Number: BRT-40X23B
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Reflector, Acrylic, Rectangle, 40mm x 23.5mm, 1.4 Ref. Factor, w/Holes, 44992
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about BRT-40X23B BANNER ENGINEERING
    BRT-40X23B BANNER ENGINEERING
    BRT-40X23B is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensor Accessories category. BRT-40X23B is described as Reflector, Acrylic, Rectangle, 40mm x 23.5mm, 1.4 Ref. Factor, w/Holes, 44992. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"