BRT-32X20AM BANNER ENGINEERING
  • Part Number: BRT-32X20AM
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Reflector, Rectangular, 32mm x 20mm, 1.2 Reflective Factor, 2 Mounting Holes
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about BRT-32X20AM BANNER ENGINEERING
    BRT-32X20AM BANNER ENGINEERING
    BRT-32X20AM is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensor Accessories category. BRT-32X20AM is described as Reflector, Rectangular, 32mm x 20mm, 1.2 Reflective Factor, 2 Mounting Holes. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP