BRT-23X14CM BANNER ENGINEERING
  • Part Number: BRT-23X14CM
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Reflector, Acrylic, Rectangle, 23mm x 13.8mm, 1.2 Ref. Factor, Microprism, 59881
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about BRT-23X14CM BANNER ENGINEERING
    BRT-23X14CM BANNER ENGINEERING
    BRT-23X14CM is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensor Accessories category. BRT-23X14CM is described as Reflector, Acrylic, Rectangle, 23mm x 13.8mm, 1.2 Ref. Factor, Microprism, 59881. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE