1500-J-L3-S2-OC-X B/W Controls
  • Part Number: 1500-J-L3-S2-OC-X
  • Manufacturer Name: B/W Controls
  • Description: View More   B/W Controls Flow & Level Controllers >>
  • Category: Fluid Controls
  • Status:
  • More about 1500-J-L3-S2-OC-X B/W Controls
    1500-J-L3-S2-OC-X B/W Controls
    ---> Other parts by B/W Controls
    ---> Fluid Controls from all manufacturers
    ---> Controls by sub category
  • More About  Fluid Controls
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM