BB-SMI6-12-V-P230R-C1 B&B SmartWorx
  • More about BB-SMI6-12-V-P230R-C1 B&B SmartWorx
    BB-SMI6-12-V-P230R-C1 is manufactured by B&B SmartWorx and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. BB-SMI6-12-V-P230R-C1 is described as AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 19.2W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by B&B SmartWorx
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH