DN-19GS-600 Assmann
  • Part Number: DN-19GS-600
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: RAIL 19 L SUPPORT 330MM 2PCS
  • Category: Rack Accessories
  • Status:
  • Description
    SUBRACK VARIO 4U(3+1)/84HP/245MM
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM