AWP60-7541-T-R Assmann
  • Available: 871
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWP60-7541-T-R Assmann
    AWP60-7541-T-R Assmann
    AWP60-7541-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. AWP60-7541-T-R is described as CONN SOCKET IDC 60POS W/STR TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    View
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH