AWP20-7540-T-R Assmann
  • Available: 2,850
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWP20-7540-T-R Assmann
    AWP20-7540-T-R Assmann
    AWP20-7540-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. AWP20-7540-T-R is described as CONN SOCKET IDC 20POS W/KEY TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM