AWP16-7541-T-R Assmann
  • Available: 459
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWP16-7541-T-R Assmann
    AWP16-7541-T-R Assmann
    AWP16-7541-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. AWP16-7541-T-R is described as CONN SOCKET IDC 16POS W/STR TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM