AWP-24-8540-T Assmann
  • More about AWP-24-8540-T Assmann
    AWP-24-8540-T Assmann
    AWP-24-8540-T is manufactured by Assmann and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. AWP-24-8540-T is described as CONN SOCKT IDC 24POS W/O KEY TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A