AWHW50A-0102-T-R Assmann
  • Available: 1,039
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW50A-0102-T-R Assmann
    AWHW50A-0102-T-R Assmann
    AWHW50A-0102-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW50A-0102-T-R is described as CONN HEADR R/A LO-PRO 50POS 30AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM