AWHW34-G-SMD-R Assmann
  • Available: 450
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW34-G-SMD-R Assmann
    AWHW34-G-SMD-R Assmann
    AWHW34-G-SMD-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW34-G-SMD-R is described as CONN HEADER LO-PRO 34POS AU SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE