AWHW2-20G-SMD-R Assmann
  • Available: 254
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW2-20G-SMD-R Assmann
    AWHW2-20G-SMD-R Assmann
    AWHW2-20G-SMD-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW2-20G-SMD-R is described as CONN HEADER LO-PRO 2MM 20POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE