AWHW2-16G-SMD-R Assmann
  • Available: 270
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW2-16G-SMD-R Assmann
    AWHW2-16G-SMD-R Assmann
    AWHW2-16G-SMD-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW2-16G-SMD-R is described as CONN HEADER LO-PRO 2MM 16POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    View
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM