AWHW2-14G-SMD-R Assmann
  • Available: 8
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW2-14G-SMD-R Assmann
    AWHW2-14G-SMD-R Assmann
    AWHW2-14G-SMD-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW2-14G-SMD-R is described as CONN HEADER LO-PRO 2MM 14POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"