AWHW2-10G-SMD-R Assmann
  • Available: 103
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW2-10G-SMD-R Assmann
    AWHW2-10G-SMD-R Assmann
    AWHW2-10G-SMD-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW2-10G-SMD-R is described as CONN HEADER LO-PRO 2MM 10POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT