AWHW2-10A-0202-T-R Assmann
  • Available: 572
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW2-10A-0202-T-R Assmann
    AWHW2-10A-0202-T-R Assmann
    AWHW2-10A-0202-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW2-10A-0202-T-R is described as CONN HEADER LO-PRO 2MM 10POS R/A. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F