AWHW16G-0202-T-R Assmann
  • Available: 7,456
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW16G-0202-T-R Assmann
    AWHW16G-0202-T-R Assmann
    AWHW16G-0202-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW16G-0202-T-R is described as CONN HEADER LOW-PRO 16POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG