AWHW10G-0202-T-R Assmann
  • Available: 47,208
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW10G-0202-T-R Assmann
    AWHW10G-0202-T-R Assmann
    AWHW10G-0202-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW10G-0202-T-R is described as CONN HEADER LOW-PRO 10POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK