AWHW-64G-0102-T Assmann
  • More about AWHW-64G-0102-T Assmann
    AWHW-64G-0102-T Assmann
    AWHW-64G-0102-T is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW-64G-0102-T is described as CONN HEADER LOW-PRO 64POS 30AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"