AWHW-30A-0102-T Assmann
  • More about AWHW-30A-0102-T Assmann
    AWHW-30A-0102-T Assmann
    AWHW-30A-0102-T is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW-30A-0102-T is described as CONN HEADR R/A LO-PRO 30POS 30AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM