AWHW 14A-0202-T Assmann
  • More about AWHW 14A-0202-T Assmann
    AWHW 14A-0202-T Assmann
    AWHW 14A-0202-T is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW 14A-0202-T is described as CONN HEADR R/A LO-PRO 14POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM