AWH64A-0222-T-R Assmann
  • Available: 786
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWH64A-0222-T-R Assmann
    AWH64A-0222-T-R Assmann
    AWH64A-0222-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWH64A-0222-T-R is described as CONN HEADER 64POS R/A SHORT GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"