AWH50G-0232-T-R Assmann
  • Available: 97
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWH50G-0232-T-R Assmann
    AWH50G-0232-T-R Assmann
    AWH50G-0232-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWH50G-0232-T-R is described as CONN HEADER 50POS VERT LONG GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"