AWH50A-0202-T-R Assmann
  • Available: 20
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWH50A-0202-T-R Assmann
    AWH50A-0202-T-R Assmann
    AWH50A-0202-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWH50A-0202-T-R is described as CONN HEADER 50POS RT ANG GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"