AWH30G-0232-T-R Assmann
  • More about AWH30G-0232-T-R Assmann
    AWH30G-0232-T-R Assmann
    AWH30G-0232-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWH30G-0232-T-R is described as CONN HEADER 30POS VERT LONG GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB