AWH 64G-E232-IDC Assmann
  • More about AWH 64G-E232-IDC Assmann
    AWH 64G-E232-IDC Assmann
    AWH 64G-E232-IDC is manufactured by Assmann and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. AWH 64G-E232-IDC is described as CONN PIN IDC 64POS W/ FLANGE. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK