AWH 40G-0222-IDC Assmann
  • More about AWH 40G-0222-IDC Assmann
    AWH 40G-0222-IDC Assmann
    AWH 40G-0222-IDC is manufactured by Assmann and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. AWH 40G-0222-IDC is described as CONN PIN IDC 40POS SHORT W/O EAR. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE