AWH 16A-0222-T Assmann
  • More about AWH 16A-0222-T Assmann
    AWH 16A-0222-T Assmann
    AWH 16A-0222-T is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWH 16A-0222-T is described as CONN HEADER 16POS R/A SHORT GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK