AWH 10A-0222-T Assmann
  • More about AWH 10A-0222-T Assmann
    AWH 10A-0222-T Assmann
    AWH 10A-0222-T is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWH 10A-0222-T is described as CONN HEADER 10POS R/A SHORT GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM